Wellness Hotel Rezidence

V nedotčené přírodě Novohradského podhůří stojí již od roku 1650 šlechtický palác rodiny Buquoyů. Palác je jednou z dominant města Nové Hrady a je součástí jeho památkové zóny. V roce 2008 prošel kompletní rekonstrukcí a byl přetvořen v moderní čtyřhvězdičkový Wellness hotel Rezidence. Kromě pohodlného ubytování v 65 pokojích s vlastním sociálním zázemím nabízí hostům neomezený vstup do rozsáhlé wellness oázy včetně bazénu. Na více než 500 m2 si hosté mohou bezplatně užívat dvě finské sauny, parní komoru, solnou jeskyni, bazén, vířivku, zážitkové sprchy a odpočinkové zóny. Zkušení profesionálové zde zajišťují i léčebné a relaxační procedury, masáže, zábaly a kosmetické služby. O stravování se stará oddělení gastro, které pracuje ve 3 restauracích, hotelových barech a v gotickém nově otevřeném vinném sklepě.

Ve druhém patře hotelu je velký rokokový sál s krásně restaurovanou výmalbou z konce osmnáctého století. Je to ideální místo k pořádání svateb, menších koncertů a firemních akcí.

Okolní panenská příroda je protkaná množstvím turistických i cyklistický tras s řadou památek. Čerstvý čistý vzduch do Nových Hradů putuje přímo z nedalekých rakouských Alp.

Neváhejte prožít báječnou posilňující dovolenou a okusit péči čtyřhvězdičkového rodinného Wellness hotelu Rezidence v budově s puncem dávného aristokratického sídla.