Úvod  /  Ubytování VšechnyHotelyPenzionyApartmányChalupyKempy

Wellness Hotel Rezidence

Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Rezidence se nachází přímo na novohradském náměstí. Kromě pohodlného ubytování v 65 pokojích s vlastním sociálním zázemím nabízí hostům neomezený vstup do rozsáhlé wellness oázy.

Zámek Nové Hrady – Konferenční centrum

V Konferenčním centru na zámku Nové Hrady je 17 pokojů – SNGL, DBL, TRpl (s celkovou kapacitou 42 lůžek) a nadstandardní apartmá Hraběnka. V každém pokoji je samostatné sociální zařízení a lednice. Připojení je po celém zámku pomocí Wi-Fi a na pokojích také pomocí kabelu. Některé pokoje mají díky vysokým stropům mimoúrovňová lůžka. U pokojů je k dispozici vybavená kuchyňka s lednicí a mikrovlnou troubou.

Hotel Máj Nové Hrady

Ubytování turistického typu uprostřed Nových Hradů ve 2- a 3-lůžkových pokojích. Provozovatel Technické služby města Nové Hrady. Objednávky: v pracovní dny 6:30-15 h, víkendy a svátky 8-15 h.

Penzion na Celnici

Penzion Na Celnici Rodinný penzion pro aktivní dovolenou se psem se nachází na pomezí Čech a Rakouska, 2 km od Nových Hradů. Ideální místo na procházky do okolních lesů a luk. Psi jsou zde vítáni nehledě na velikost, počet či poslušnost. Jsou zde 2, 3, 4-lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením, apartmán nebo malé a velké chatky. Aktuální ceník na www.penzionnacelnici.cz

Penzion U Zemanů

V rodinném penzionu, v historickém centru města, nabízíme ubytovaní v moderních a plně vybavených pokojích. Relax, odpočinek a klidné posezení na zahradě, na slunné terase či v pergole. Snídaně z našich a lokálních produktů. K dispozici je 5 pokojů (2- až 4-lůžkových) a 2 apartmány (2 – 6 osob) s celkovou kapacitou 18 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, internetové připojení wi-fi a televizor. Parkoviště, úschovna kol a domácí vinotéka.

Penzion MIBOR

Penzion se nachází na okraji města, v klidné ulici 200 m od náměstí. Jeho kapacita je 12 osob (4 apartmány - 1 velký v přízemí, 3 apartmány v patře).

Penzion Hamr

Penzion Hamr se nachází téměř na začátku parku Tereziino údolí a poskytuje celoroční ubytování ve 2, 3, a 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Je to ideální místo pro začátek pěšího putování či cyklotoulek do Novohradských hor.

Penzion a Restaurace Kamínek

V našem penzionu je k dispozici celkem 61 lůžek. Celkovou kapacitu ubytování tvoří 1x jednolůžkový pokoj, 4x dvoulůžkový, 4x třílůžkový, 5x čtyřlůžkový pokoj a 5x bungalov (po 4 lůžcích).

Penzion Zevlův mlýn

Ubytování se nachází nedaleko města Nové Hrady v klidné chráněné oblasti Novohradských hor. Všechny pokoje jsou nově zařízené, kapacita cca 35 os.. Hosté mají možnost využít vířivku, saunu a pivní lázně. Dále se v objektu nachází pivnice a v létě je možné využít ke koupání lesní rybníček s venkovním posezením a grilem. Každý pokoj je s vlastním sociálním zařízením, lednice, TV, Wi-fi, úschovna kol, parkování.

Penzion “U Ladě”

Ubytování v centru města Nové Hrady v 1 až 4 lůžkových pokojích se sociálním vybavením. Kapacita penzionu cca 30 lůžek. V objektu internet, společenská místnost, bezpečné parkování motorek, uložení kol, v létě možnost posezení na zahrádce. Aktuální cena další info na www.ulade.cz

Penzion Renesance

Penzion se nachází v klidném prostředí Nových Hradů vzdálených jen 300 metrů od centra směrem k Tereziinu údolí. Kapacita celkem 8 pokojů, se soc. vybavením, parkování, gril, sauna. Aktuální cena a další info na www.ulade.cz

Penzion pod lípou v Malontech

Penzion pod lípou v Malontech Vybavení penzionu: TV, WIFI, el. sporák, mikrovlnka, lednička s mrazákem, varná konvice, pračka, koupelna se sprchovým koutem, v obývacím pokoji jsou krbová kamna v případě špatného počasí je možno přitopit. Cena za 10 kg balík dřevěných briket je 100 Kč Venkovní posezení pod přístřeškem s krbem /spotřebované dříví se platí zvlášť/ Pes ani kočka nepovolené.

Apartmány “Kohoutek a Slepička”

Srdečně Vás zveme do rodinných apartmánů „Kohoutek a Slepička“, které najdete v malebném jihočeském městečku Nové Hrady. Ubytování sousedí s loukami, pastvinami a lesy, kde se nabízejí nádherné výhledy na okolní přírodu a městečko. U nás najdete klid, pohodlí, relaxaci a čerství vzduch. www.apartmany-novehrady.cz

Apartmány Žiaková — Ubytování Nové Hrady 111

Jedná se o rodinný penzion, který disponuje 2 apartmány a 3 studii o celkové kapacitě 20 lůžek. Každý apartmán i studio má vlastní kuchyň a vlastní sociální zařízení. V celém penzionu je internetové připojení zdarma.

Apartmány, ubytování Ferenčíková Jiřina

Ubytování v klidné části Nových Hradů, 200 m od náměstí, nedaleko krásné přírody.

Chalupa v Jaroměři

Chalupa má kapacitu 5 lůžek (2 lůžka v přízemí, 3 lůžka v podkroví). Vybavení: TV, WIFI, el. sporák, mikrovlnka, lednička s mrazákem, varná konvice, pračka, koupelna se sprchovým koutem. V obývacím pokoji jsou krbová kamna, v případě špatného počasí je možno přitopit. Cena za 10 kg balík dřevěných briket je 100 Kč. Venkovní posezení pod přístřeškem na zahradě s možností grilování. Parkování v uzavřené zahradě. Pes ani kočka nepovolené. Cena za týdenní pobyt je 9.500 Kč.

Autocamp Veveří nedaleko Nových Hradů

Autokemp Veveří naleznete 4 km od Nových Hradů. Centrální budova autokempu je zrekonstruovaná bývalá škola zaniklé vesnice Veveří. U budovy stojí několik 4-lůžkových chatek s kompletním soc. zařízením a lze tady postavit i stany. Malebné místo u lesa a nedaleko Veverského rybníka je skvělým výchozím bodem pro pěší turistiku i cykloturistiku směrem do Novohradských hor. V nabídce autokempu je i celodenní stravování a posezení pod pergolou.