Úvod  /  Ubytování VšechnyApartmányHotelyKempyPenziony

Penzion a Restaurace Kamínek

V našem penzionu je k dispozici celkem 61 lůžek. Celkovou kapacitu ubytování tvoří 1x jednolůžkový pokoj, 4x dvoulůžkový, 4x třílůžkový, 5x čtyřlůžkový pokoj a 5x bungalov (po 4 lůžcích).

Zámek Nové Hrady – Konferenční centrum

V Konferenčním centru na zámku Nové Hrady je 17 pokojů – SNGL, DBL, TRpl (s celkovou kapacitou 42 lůžek) a nadstandardní apartmá Hraběnka. V každém pokoji je samostatné sociální zařízení a lednice. Připojení je po celém zámku pomocí Wi-Fi a na pokojích také pomocí kabelu. Některé pokoje mají díky vysokým stropům mimoúrovňová lůžka. U pokojů je k dispozici vybavená kuchyňka s lednicí a mikrovlnou troubou.

Wellness Hotel Rezidence

Čtyřhvězdičkový Wellness hotel Rezidence kromě pohodlného ubytování v 65 pokojích s vlastním sociálním zázemím nabízí hostům neomezený vstup do rozsáhlé wellness oázy.

Hotel Máj

Ubytování v klidné lokalitě Nových Hradů (v blízkosti novohradského zámku) ve 2- a 3-lůžkových pokojích.

Penzion U Zemanů

V rodinném penzionu, v historickém centru města, nabízíme ubytovaní v moderních a plně vybavených pokojích. Relax, odpočinek a klidné posezení na zahradě, na slunné terase či v pergole. Snídaně z našich a lokálních produktů. K dispozici je 5 pokojů (2- až 4-lůžkových) a 2 apartmány (2 – 6 osob) s celkovou kapacitou 18 lůžek. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, internetové připojení wi-fi a televizor. Parkoviště, úschovna kol a domácí vinotéka.

Penzion MIBOR

Penzion se nachází na okraji města, v klidné ulici 200 m od náměstí. Jeho kapacita je 12 osob (4 apartmány - 1 velký v přízemí, 3 apartmány v patře).

Penzion Hamr

Penzion poskytuje celoroční ubytování se stylovou restaurací v malebném prostředí Tereziina údolí.

Apartmány Žiaková — Ubytování Nové Hrady 111

Jedná se o rodinný penzion, který disponuje 2 apartmány a 3 studii o celkové kapacitě 20 lůžek. Každý apartmán i studio má vlastní kuchyň a vlastní sociální zařízení. V celém penzionu je internetové připojení zdarma.

Penzion Tereziiny lázničky

Penzion uprostřed anglického parku v České republice, v bývalém letním sídle hraběte Buquoye.

Zevlův mlýn

Ubytování v klidné chráněné oblasti Novohradských hor s člověkem nedotčenou krajinou.

Residence Terčino Údolí

Kompletně vybavené apartmány v bezprostřední blízkosti Terčina údolí.

Apartmány, ubytování Ferenčíková Jiřina

Ubytování v klidné části Nových Hradů, 200 m od náměstí, nedaleko krásné přírody.

Autocamp Veveří

Autokemp Veveří naleznete na lesní samotě, dnes zcela zaniklé vesnice.