Úvod  /  Restaurace VšechnyNa kafeNa obědNa pivo

Restaurace Jazz Bar – Wellness Hotel Rezidence

Restaurace se nachází přímo na náměstí v Nových Hradech, v těsné blízkosti zámku a zámeckého parku a také blízko hradu Nové Hrady. Je určena nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Je vhodná také pro pořádání privátních či firemních akcí.

Restaurace a Penzion Kamínek

Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění na cestách po Třeboňsku a Novohradsku. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb. Po dohodě pro skupiny můžeme nabídnout například pečeného čuníka, klasickou Novohradské vepřové hody s výrobou specialit na přání, klasické Třeboňské rybí hody, uzení všeho, co se vyudit dá, zvěřinové hody, gyros, svatební hostiny, rauty a oslavy všeho druhu.

Restaurace v hotelu Máj

Restaurace je momentálně mimo provoz.

Restaurace a Pizzerie Pod Radnicí

Restaurace se nachází ve sklepení radnice. Minutky, kebab, pizza, společenské akce.

Restaurace a penzion Hamr

Penzion a restauraci naleznete v Tereziině údolí.

Tereziiny lázničky

Restaurace Pod Zámeckým

Bistro Marie

Bistro s denní obědovou nabídkou. Možnost snídaně od 8 do 10 hodin. V létě lze využít posezení na zahrádce ve dvoře.

Zevlův mlýn

V prostorách mlýna je možné využít i stánek s nabídkou teplých pokrmů z grilu, piva, nealko nápojů či točené zmrzliny a nově ochutnat i pivo z místního minipivovaru "Novohradský zevlák".

Domácí kavárna Kousek

Kavárna s terasou, cukrárna, zmrzlinový salon, labužnický bar a penzionek. Kousek najdete v předhradí historického Starého hradu.

Apatyka Café

Kavárna v barokní apatyce s rozmanitou nabídkou, dětským koutkem a bezbariérovým přístupem. Vhodné pro soukromé i firemní akce.

Vinný bar Kousek