Úvod  /  Restaurace VšechnyNa kafeNa obědNa pivo

Restaurace Jazz Bar – Wellness Hotel Rezidence

Restaurace se nachází přímo na náměstí v Nových Hradech, v těsné blízkosti zámku a zámeckého parku a také blízko hradu Nové Hrady. Je určena nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Je vhodná také pro pořádání privátních či firemních akcí.

Restaurace a Penzion Kamínek

Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění na cestách po Třeboňsku a Novohradsku. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb. Po dohodě pro skupiny můžeme nabídnout například pečeného čuníka, klasickou Novohradské vepřové hody s výrobou specialit na přání, klasické Třeboňské rybí hody, uzení všeho, co se vyudit dá, zvěřinové hody, gyros, svatební hostiny, rauty a oslavy všeho druhu.

Restaurace v Hotelu Máj

Restaurace v Hotelu Máj nabízí základní gastro-služby. Možnost parkování v blízkosti restaurace.

Restaurace a Pizzerie Pod Radnicí

Restaurace se nachází ve sklepení radnice. Minutky, pizza, společenské akce.

Restaurace a penzion Hamr

Restaurace Hamr, která je součástí stejnojmenného penzionu, se nachází v Tereziině údolí nedaleko hlavního parkoviště. Nabízí skvělé posezení v restauraci i na venkovní terase a její kuchyně je skvělá. Až půjdete k vodopádu nebo se budete vracet, zastavte se na skvělou kávu či oběd.

Tereziiny lázničky

Tereziiny lázničky se nacházejí k lokalitě Terčino údolí a nabízí skvělou kuchyni a příjemné posezení uvnitř restaurace i na nádvoří lázniček. Cestou k vodopádu jej určitě neminete.

Restaurace Pod Zámeckým

Restaurace nabízí tradiční jídla i pizzu. Jídlo můžete konzumovat nejen v příjemných vnitřních prostorách, ale využít i venkovní posezení.

Bistro Marie

Útulné bistro přímo na náměstí Nových Hradů. Nabízíme denní obědovou nabídku, českou kuchyni, snídaně i dobré pivo. V létě lze využít posezení na zahrádce ve dvoře.

Zevlův mlýn

Na Zevlově mlýně se můžete najíst či napít uvnitř mlýna v zajímavém interiéru nebo venku pod pergolou. Skvělá kuchyně, příjemná obsluha, pivo "Zevlák" z rodinného pivovaru. Ideální místo i pro firemní akce, svatby, oslavy.

Domácí kavárna Kousek

Kavárna s terasou, cukrárna, zmrzlinový salon, labužnický bar a penzionek. Kousek najdete v předhradí historického Starého hradu.

Apatyka Café

Kavárna v barokní apatyce s rozmanitou nabídkou, dětským koutkem a bezbariérovým přístupem. V teplém počasí lze posedět na zahrádce s dětským hřištěm. Vhodné pro soukromé i firemní akce.

Vinný bar Kousek

Příjemné ambiente pro semináře nebo rodinné oslavy, Degustace vín pro malé skupiny.