Úvod  /  Restaurace VšechnyNa kafeNa obědNa pivo

Restaurace Jazz Bar – Wellness Hotel Rezidence

Restaurace se nachází přímo na náměstí v Nových Hradech, v těsné blízkosti zámku a zámeckého parku a také blízko hradu Nové Hrady. Je určena nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Je vhodná také pro pořádání privátních či firemních akcí.

Restaurace a Penzion Kamínek

Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění na cestách po Třeboňsku a Novohradsku. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb. Po dohodě pro skupiny můžeme nabídnout například pečeného čuníka, klasickou Novohradské vepřové hody s výrobou specialit na přání, klasické Třeboňské rybí hody, uzení všeho, co se vyudit dá, zvěřinové hody, gyros, svatební hostiny, rauty a oslavy všeho druhu.

Restaurace v Hotelu Máj

Restaurace je momentálně mimo provoz.

Restaurace a Pizzerie Pod Radnicí

Restaurace se nachází ve sklepení radnice. Minutky, kebab, pizza, společenské akce.

Restaurace a penzion Hamr

Restaurace Hamr, která je součástí stejnojmenného penzionu, se nachází v Tereziině údolí nedaleko hlavního parkoviště. Nabízí skvělé posezení v restauraci i na venkovní terase a její kuchyně je skvělá. Až půjdete k vodopádu nebo se budete vracet, zastavte se na skvělou kávu či oběd.

Tereziiny lázničky

Restaurace Pod Zámeckým

Bistro Marie

Útulné bistro přímo na náměstí Nových Hradů. Nabízíme denní obědovou nabídku, českou kuchyni, snídaně i dobré pivo. V létě lze využít posezení na zahrádce ve dvoře.

Zevlův mlýn

Na Zevlově mlýně se můžete najíst či napít uvnitř mlýna v zajímavém interiéru nebo venku pod pergolou. Skvělá kuchyně, příjemná obsluha, pivo "Zevlák" z rodinného pivovaru. Ideální místo i pro firemní akce, svatby, oslavy.

Domácí kavárna Kousek

Kavárna s terasou, cukrárna, zmrzlinový salon, labužnický bar a penzionek. Kousek najdete v předhradí historického Starého hradu.

Apatyka Café

Kavárna v barokní apatyce s rozmanitou nabídkou, dětským koutkem a bezbariérovým přístupem. V teplém počasí lze posedět na zahrádce s dětským hřištěm. Vhodné pro soukromé i firemní akce.

Vinný bar Kousek