Restaurace a Penzion Kamínek

Restaurace

Restaurace, bar, pergola, parket – vše pohromadě

Restaurace penzionu Kamínek Nové Hrady je oázou klidu a dobrého pohoštění na cestách po Třeboňsku a Novohradsku. Kromě výborné kuchyně nabízí mnoho nadstandardních služeb. Po dohodě pro skupiny můžeme nabídnout například pečeného čuníka, klasickou Novohradské vepřové hody s výrobou specialit na přání, klasické Třeboňské rybí hody, uzení všeho, co se vyudit dá, zvěřinové hody, gyros, svatební hostiny, rauty a oslavy všeho druhu.

Možnost pronájmu celého areálu: celková kapacita krytých míst 280, tři restaurační prostory nezávislé na sobě s kompletním vybavením, možnost pořádání soukromých tanečních zábav, firemních školení, narozenin a svatebních hostin.Restaurace nabízí celkem 60 míst, předzahrádka dalších 50. V zimních měsících je restaurace také v provozu, ale pouze na vyžádání a pro skupiny. Ubytování celoročně. Neakceptujeme platební karty.

Pergola a letní parket nabízí celkem 160 krytých míst k sezení. Pergola a letní parket jsou součástí penzionu s dalším kompletním gastro zázemím a barem. I zde je možné po dohodě pořádat vaše oslavy a svatby. Velké podium, pergola a okolní příroda letního parketu vám umožní z vaší oslavy, případně svatby, udělat událost, na kterou se nezapomíná. Během letní sezony probíhá na letním parketu také vystoupení živé hudby stylu blues, country, folk. V zimních měsících je možné vybudovat ledový bar s obsluhou a také zajistit hudební produkci. Lze dohodnout i oblíbené vepřové hody na přání.

Pergola samotná nabízí 30 míst pro sezení, v podkroví možnost 15 míst na spaní v hostelovém stylu pro jednodenní (obveselovací) akce. Gril na prase, udírna a samostatný bar. Na přání vám upečeme gyros dle vašeho požadavku a váhy. Cena dohodou. Součástí pergoly jsou nyní i dva výčepy. Po dohodě možnost zajištění ohňostrojů na profesionální úrovni (průkaz odpalovače ohňostrojů), cena dle dohody a velikosti ohňostroje. Studené a teplé rauty dle vašeho přání.

  • Selátko na rožni
  • Vepřové hody

Sál penzionu – Pronájem dle dohody (kapacita 150 míst při tabulovém uspořádání , bar a gastro zázemí nezávislé na restauraci penzionu, promítací plátno, elektronika. Živá i reprodukovaná hudba podium.

Ubytování 

V našem penzionu je k dispozici celkem 61 lůžek. Celkovou kapacitu ubytování tvoří 1x jednolůžkový pokoj, 4x dvoulůžkový, 4x třílůžkový, 5x čtyřlůžkový pokoj a 5x bungalov (po 4 lůžcích).

Každý pokoj je vybaven samostatným WC a sprchovým koutem, na některých pokojích je TV s aktuálním pokrytím a v každém pokoji je internetová přípojka a Wifi.

Bungalovy disponují vlastním sociálním zařízením, parkovacím místem, terasou, minibarem a rychlovarnou konvicí.

Možnost ubytování se psem za poplatek.

Ubytování je nutné předem telefonicky nebo e-mailem rezervovat. V den nástupu je pokoj k dispozici od 15:30 h, v den odjezdu prosíme uvolnit do 10:00 h.

Po dohodě lze využít variabilní vnitřní i venkovní prostory penzionu. K dispozici Vám bude zahrada s pergolou, parketem a venkovním sezením až pro 130 osob, sál s možností tabule pro 130 osob a restaurace pro 65 osob.

*Možnost čerpání z fondů FKPS a dárkových poukazů.

Club Restaurace a Penzion Kaminek
Byňov 64, 373 34 Nové Hrady
Kontakty: https://www.penzion-kaminek.cz/cs/kontakty/
mobil: 724 977 094
[email protected]