Kulturní a informační centrum Nové Hrady

pondělí – sobota 9.00 – 16.00

Nové Hrady Vás vítají!

Open

Výstava ojedinělých výšivek „Měkké, čisté, mobilní“, Eva Volfová

Eva Volfová je výtvarnice, grafička, ilustrátorka, učitelka výtvarky, autorka edukačních programů, lektorka grafických technik a vytrvalá podporovatelka těch, kteří se chtějí naučit pracovat s jehlou a nití. Zahájení výstavy 24.9.2023 od 14 hod
Již brzy

Nevšední setkání ve všední den s Vladimírem Javorským

Vladimír Javorský - herec, zpěvák, textař a zajímavá umělecká osobnost. To vše slibuje zajímavý dialog a pohled na smysl umění z pozice umělce i tvůrce, ale rovněž pro celou společnost. Dialog jeho s námi, diváky večera.

Jihočeský kytarový festival

Festival nabízí všechny akce a koncerty i pro širokou veřejnost. V propozicích nabízíme účastníkům dvě možnosti účasti na celém festivalu, jednotlivé vstupenky lze zakoupit na místě. Vzhledem ke kapacitám sálů doporučujeme předchozí rezervaci. Vystoupení jsou hojně navštěvována, a to zejména pro svou dramaturgickou kvalitu a pestrost, zajímavost a zvučnost jmen kytarových hvězd.
05.10.2023 Kulturně-spolkový dům

Novohradské podzimní slavnosti Oldřicha I. z Rožmberka

Vedle tradičního sokolníka nebudou ani letos návštěvníci ochuzeni o hraný příběh v němž se setkají jak se samotným Oldřichem, tak s jeho souputníky. Nebudou chybět ani šermířská vystoupení či hry pro děti. Součástí vstupného na slavnosti je jedna libovolná prohlídková trasa zdarma.