Hlášení ze dne 4. 7. 2024

Zveme vás na letní promítání českých filmů na Jánské louce u hotelu Máj. Dnes 4. července od 21:30  pohádka Princezna na hrášku a od 23:00 romantická komedie Nikdy neříkej nikdy a v sobotu 6. července od 21:30 česko-slovenská komedie A máme, co jsme chtěli.

Vstupné je dobrovolné a výtěžek jde na Konto Bariéry.


Zveme vás na koncert open-air na novohradském náměstí, kde nám zahrají kapely Cihelna a Lucie Revival. Akce se koná v pátek 5. července od 20 hodin a vstup je volný.


Tělovýchovná jednota Nové Hrady vás zve na hudební večer s hudebníkem Mílou Šobrem, který se koná ve čtvrtek 4. července od 18 hodin na fotbalovém hřišti TJ. Pro nepřízeň počasí postaven velký stan, občerstvení zajištěno. Dále vás Tělovýchovná jednota Nové Hrady zve v sobotu 6. července od 9 hodin na první ročník fotbalového turnaje v malé kopané. Občerstvení též zajištěno. Na obě akce srdečně zvou pořadatelé TJ.


Město Nové Hrady v odkazu na sdělení zhotovitele stavby upozorňuje, že po dokončení stavebních činností na opěrné zámecké zdi (předpokládaný termín dokončení: 14.07.2024) dojde od 14.07. k zahájení další etapy průtahu městem. Pracovat se bude na budoucím chodníku a novém vedení vodovodu mezi křižovatkou u Českého domu a ulicí Na Vyhlídce. Tato část prací by měla trvat až do 15.09.2024. Doprava v této etapě bude řešena omezením průjezdu na jeden jízdní pruh, bude se tedy jezdit kyvadlově s tím, že provoz bude řízen semafory.

Děkujeme za pochopení.