Úvod  /  Restaurace  /  Na oběd VšechnyNa kafeNa obědNa pivo

Tereziiny lázničky

Tereziiny lázničky se nacházejí k lokalitě Terčino údolí a nabízí skvělou kuchyni a příjemné posezení uvnitř restaurace i na nádvoří lázniček. Cestou k vodopádu jej určitě neminete.

Restaurace Pod Zámeckým

Restaurace nabízí tradiční jídla i pizzu. Jídlo můžete konzumovat nejen v příjemných vnitřních prostorách, ale využít i venkovní posezení.

Zevlův mlýn

Na Zevlově mlýně se můžete najíst či napít uvnitř mlýna v zajímavém interiéru nebo venku pod pergolou. Skvělá kuchyně, příjemná obsluha, pivo "Zevlák" z rodinného pivovaru. Ideální místo i pro firemní akce, svatby, oslavy.

Restaurace Jazz Bar – Wellness Hotel Rezidence

Restaurace se nachází přímo na náměstí v Nových Hradech, v těsné blízkosti zámku a zámeckého parku a také blízko hradu Nové Hrady. Je určena nejen hotelovým hostům, ale i široké veřejnosti. Je vhodná také pro pořádání privátních či firemních akcí.

Restaurace v Hotelu Máj

Restaurace v Hotelu Máj nabízí základní gastro-služby. Možnost parkování v blízkosti restaurace.

Restaurace a penzion Hamr

Restaurace Hamr, která je součástí stejnojmenného penzionu, se nachází v Tereziině údolí nedaleko hlavního parkoviště. Nabízí skvělé posezení v restauraci i na venkovní terase a její kuchyně je skvělá. Až půjdete k vodopádu nebo se budete vracet, zastavte se na skvělou kávu či oběd.

Restaurace a Pizzerie Pod Radnicí

Restaurace se nachází ve sklepení radnice. Minutky, pizza, společenské akce.